پلاستیک حبابدار

پلاستیک حبابدار :

پلاستیک حبابدار یکی از عنوان ر محصولات نایلون حبابدارمیباشد این محصول ظرفیت و کششی بالایی برای محافظت از محصولات دارد  و به عنوان نایلون ضربه گیر عمل میکند .  شرکت صنعتی مایلون حبابدار ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع پلاستیک حبابدار در سطح کشور میباشد .

لاستیک های حباب دار یا نایلون ضربه گیر که اندازه آنها متغییر است . محصولات ما از جمله: نایلون حبابدار، نایلون ضربه گیر ، پلاستیک حباب دار و غیره قابلیت چاپ بر روی آنها و لمینت وجود دارد و همینطور دارای روکش های کاغذی به منظور مانع شدن از نفوذ گرد و غبار، نور و حرارت مخصوصا در تابستان می شود.نایلون های حبادار در انواع مختلفی تولید می شوند مانند نایلون ضربه گیر 3 تا 6 لایه و غیره . هرچقدر که تعداد لایه ها بیشتر باشد نایلون نرم تر و مقاومتر می باشد .

پلاسیتک حبابدار به این دلیل نامگذاری شده است که به عنوان ضربه گیر عمل میکنند و شرکت ها و صنایع های مختلفی از ان استفاده میکنند جهت خرید انواع محصولات نایلونی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کاربرد پلاستیک حبابدار :

  • بسته بندی محصولات حساس و شکستنی
  • بسته بندی قطعات خودرو . کامپیوتر
  • مورد استفاده در جابه جایی لوازم خانگی . اسباب کشی و ….

پلاستیک حبابدار نایلون حبابدار ، نایلونی است دارای کپسول های حباب به قطرهای 10 الی 30 میلیمتر و ارتفاع های ۱۰ الی ۱۲ میلیمتر به عرض های ۱۰ الی ۲۲۰ سانتیمتر مختلف که جهت بسته بندی و محافظت از ضربه پذیری کلیه کالا ها بکار می رود که با توجه به مورد استفاده آن می توان از نوع دولایه یا سه لایه با ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.به دلیل داشتن حباب هایی روی سطح خارجی مانند یک بالش نرم عمل میکند و چون این حباب ها با هوا پر شده اند و دراصل همین حباب ها از اسیب وارد شدن به محصول جلوگیری می کند و این کارایی را به شما میدهید که بتوانید از آنها به عنوان ضربه گیر استفاده کنید تا از ضربه هایی که هنگام حمل و نقل به آنها وارد می شود جلوگیری کنید.

نایلون حبابدار بزرگترین تولید کننده انواع محصولات نایلونی در سراسر کشور

شماره تماس : 09125291070

 

 

 

پلاستیک حبابدار

پلاستیک حبابدار ارزان قیمتپلاستیک حبابدار از کجا بخرم ؟پلاستیک حبابدار برای بسته بندی محصولاتپلاستیک حبابدار چیسا >/پلاستیک حبابدار در عرض 120پلاستیک حبابدار درشتپلاستیک حبابدار ریزپلاستیک ضربه گیرتوزیع کننده انواع نایلونتوزیع کننده نایلون حبابدارتولید کننده پلاستیک حبابدارفروش پلاستیک حبابدار ضربه گیرقیمت پلاستیک حبابدارمرکز فروش نایلون حبابدار در مرکز تهراننایلون حبابدار جهت اسباب کشینایلون حبابدار در کرجنایلون حبابدار درشتنایلون حبابدار سه لایهنایلون حبابدار ضربه گیرنایلون حبابدار ضربه گیر دولایهنایلون حبابدار کیسه ایینایلون حبابدار کیسه ایی در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *